Zlínští házenkáři hrají po šesti týdnech opět na domácí palubovce

09.11.2018
Zlínští prvoligoví muži mají v letošním soutěžním ročníku za sebou 7 soutěžních utkání (2x Český pohár a 5x první liga), ale svým fanouškům se na domácí palubovce představili pouze jednou, když koncem září hostili v prvoligovém utkání celek Náchoda.

Druhým domácím představením zlínských házenkářů v soutěžní sezóně 2018/2019 bude tuto neděli opět prvoligová soutěž, když do Zlína přijede loňský 9. a letošní zatím 4. celek prvoligové tabulky – Házená VELKÁ BYSTŘICE.

Jejich nedělnímu soupeři se v porovnání s konečným umístěním v loňské tabulce daří v letošní sezóně poměrně dobře, když ze tří domácích utkání ztratil pouze jeden bod remízou s Vršovicemi a ze tří venkovních utkání si odvezl dva body za vítězství v Náchodě.
Méně úspěšní byli házenkáři Velká Bystřice v letošním ročníku Českého poháru, když skončili už ve 2. kole prohrou na půdě družstva SK Droždín, vedoucího celku krajské soutěže Olomouckého kraje.

Házenkáři Zlína zatím nepokračují ve výsledcích z konce loňské sezóny a určitě byla před začátkem této sezóny představa o postavení družstva v prvoligové tabulce podstatně jiná.
Body potřebují jako sůl, ale hlavně potřebují posílit své sebevědomí, porazit soupeře z horní poloviny tabulky, předvést hru podle svých představ – prostě dostat se do herní pohody.

A v tomto by jste mohli našim hráčům pomoci Vy – fanoušci a diváci, kteří nebude litovat cesty do Sportovní haly Euronics a přijdete v hojném počtu naše hráče podpořit a vytvořit jim patřičné domácí prostředí.


ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI ZVOU SVÉ FANOUŠKY DO SPORTOVNÍ HALY EURONICS v neděli 11. listopadu od 16,00 hodin !

Převzato ODTUD


Aktuálně z Zlínska