Podnapilá výtržnice se dobývala k muži, který ji u sebe nechával přespávat

07.11.2018
Ilustrační foto
Své si po nějaké době prožil 63letý muž ze Zlína, který u sebe nechal přebývat potížistku od jejího návratu z výkonu trestu odnětí svobody. Pomyslný pohár trpělivosti přetekl v pondělí 29. října 2018 v podvečer, kdy se dotyčná dostavila k jeho bydlišti ve značně podnapilém stavu a začala se nevybíravým způsobem domáhat, aby ji vpustil dovnitř. To dotyčný odmítl, a když u ní po dobrém nepochodil, obrátil se s žádostí o pomoc na Městskou policii.

Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že se oznámení zakládá na pravdě. Přítomná 57letá žena měla v důsledku předchozí konzumace alkoholu vážné obtíže s kontrolou vlastního chování. Strážníkům i přihlížejícím hlasitě objasnila detaily z intimního života s oznamovatelem, kterého i za přítomnosti hlídky častovala těmi nejvulgárnějšími výrazy.

Vzhledem k tomu, že se agresivní chování podnapilé ženy stále stupňovalo, následoval její převoz k bezpečnému vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice. Zde bylo poté zjištěno, že jí tentokrát v organizmu kolovalo na 2,5 promile alkoholu.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Zlínska